Амбициозният тим на Спартак Варна допусна загуба с 0:2 в гостуването си

...

Спартак Варна загуби гостуването си на Спортист Своге

Амбициозният отбор на Спартак Варна допусна загуба с 0:2 в гостуването си на Спортист Своге във втория кръг на Втора лига. Варненци, които желаят да се завърна в елита през този сезон, не съумяха да се оправят с “шоколадите ”, които от своя страна имаха значително проблеми в състава си.

И двете попадения паднаха през второто полувреме, когато първо Владимир Семерджиев бе прецизен от дузпа в 49-ата минута, а няколко минути по-късно Иван Аврамов удвои (67’). Спортист съумя да резервира преднината си до края на мача и по този начин прибави първи точки в своя актив през този сезон.

Спартак от своя страна потегли по прелестен метод похода си към efbet Лига, откакто предишния кръг надделя настоящия първенец ЦСКА 1948 II, само че през днешния ден позволи първа неверна стъпка. Следващата седмица “соколите ” одобряват вкъщи Янтра, а Спортист гостува в Пловдив на Марица.